İLÇEMİZDE GÖREV YAPMIŞ KAYMAKAMLARIMIZ
 
 
 

S.NO

KAYMAKAMIN ADI VE SOYADI

GÖREV TÜRÜ

GÖREVE BAŞLAMA

GÖREVDEN AYRILIŞ

1

Mustafa GÜLER

Asil

09/08/1988

10/10/1989

2

Mehmet UZUNER

Vekil

10/10/1989

10/07/1990

3

Mustafa GÜLER

Asil

10/07/1990

10/09/1990

4

Kadir GÜLNAR

Vekil

10/09/1990

05/08/1991

5

Erol AYYILDIZ

Aday

05/08/1991

24/12/1991

6

Kadir GÜLNAR

Vekil

24/12/1991

12/07/1992

7

Adnan ÇAKIROĞLU

Aday

12/07/1992

03/10/1992

8

Hasan FIRAT

Vekil

03/11/1992

30/08/1993

9

Hamdi Bilge AKTAŞ

Aday

30/08/1993

28/11/1993

10

Kadir GÜLNAR

Vekil

28/11/1993

21/12/1993

11

Bilal ÇELİK

Asil

21/12/1993

10/04/1994

12

Muhsin ŞENTÜRK

Vekil

10/04/1994

19/06/1994

13

Bilal ÇELİK

Asil

19/06/1994

03/09/1996

14

Halil DEMİRCİ

Vekil

03/09/1996

22/11/1996

15

Aslan AVŞARBEY

Aday

22/11/1996

11/03/1997

16

Murat BULACAK

Asil

11/03/1997

17/11/1998

17

Halil DEMİRCİ

Vekil

17/11/1998

18/07/2000

18

Aytekin YILMAZ

Aday

18/07/2000

15/09/2000

19

M.Ali İSLAMOİLU

Aday

15/09/2000

29/09/2000

20

Osman Metin SAROĞLU

Vekil

29/09/2000

14/03/2001

21

Hüseyin Kürşat KIRBIYIK

Aday

14/03/2001

04/09/2001

22

Osman Metin SAROĞLU

Vekil

04/09/2001

20/11/2001

23

Aydın BÖRÜ

Aday

20/11/2001

02/03/2002

24

Muhittin GÜREL

Asil

02/03/2002

02/10/2002

25

Mehmet GÖV

Aday

02/10/2002

07/10/2002

26

İbrahim KEKLİK

Vekil

(V.Yrd)

07/10/2002

04/11/2002

27

Nihat KAYNAR

Vekil

(Çayeli)

04/11/2002

28/05/2002

28

Mustafa YILDIZ

Asil

28/05/2003

12/09/2004

29

Fuat GÜREL

Vekil

(V.Yrd)

12/09/2004

20/10/2005

30

Murat DİKBAŞ

Asil

20/10/2005

29/08/2008

31

Doğan DİNÇ

Aday

30/08/2009

23/09/2009

32

Suat DEMİRCİ

Asil

24/09/2008

12/09/2011

33

Gökmen ÇİÇEK

Asil

19/09/2011

17/09/2014

34

İhsan Selim BAYDAŞ

Asil

25.09.2014

Devam Ediyor