KAYMAKAMIMIZ BAŞKANLIĞINDA UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Uyuşturucu Madde ve Bağımlılığı ile Mücadele Koordinasyon Kurulu toplantısı, Kaymakamımız Davut DÜZGÜN başkanlığında yapıldı.

Toplantıya İlçe Jandarma Komutanı Osman Salih İnce, İlçe Emiyet Amiri Kemal KARATAY, Toplum Sağlığı Hekimi İlknur KARTAL, Yazı İşleri Müdürü İsmail OKUMUŞ, İlçe Müftüsü Abdülkerim ÇELİK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram GÜNDOĞAR, İlçe Tarım Müdürü Serdal KARANFİL, S.Y.D.V Müdürü Mehmet HIZIR’ın katılımı ile gerçekleşti.

Kaymakamımız Davut DÜZGÜN, toplantıda yaptığı konuşmasında “Uyuşturucu ile mücadele konusunda kararlı ve bir o kadar da sorumluluk duygusuyla hareket edip, bir taraftan bu illetin pençesine düşmüş çocuklarımızı ve gençlerimizi kurtarmak ve bunların ailelerine ulaşmak, diğer taraftan ve en önemlisi de gençlerimizi zehirleyenlerle mücadele etmek amacıyla her türlü tedbiri alacağız. Özellikle okullarımız ve civarlarında bulunan barakalar ve okul kantinleri sıkı bir takibe alınıp, varsa kötü amaçlı insanları ayıklayacağız. Bu illete bulaşmış çocuklarımızın ve gençlerimizin öğretmenlerine, rehber öğretmenlerine ve ailelerine ulaşıp sorunun tamamen ortadan kaldırılması için gerekli çalışmaları başlatacağız. İlçemiz sınırları içerisinde olan metruk binaların tespiti ve gerekli tedbirlerin alınması noktasında her türlü önlem alınacaktır.

.
İSAY2 Galeri .